MEHMET ERBAŞ

 

1960 yılında, Malatya’da doğdu. Dicle Üniversitesi  Eğitim Fakültesi  Tarih Öğretmenliğini 1990 yılında bitirdi. MEB’de 2 yıl çalıştıktan sonra Özel Öğretim Kurumlarında çalışmaya başladı. Malatya Merkez Dershanesinde,6 yıl Kurum Müdürü , Malatya Bilgi Dershanesinde 6 yıl Kurum Müdürü, Ankara Fen Bilimleri Eğitim Kurumlarında 13 yıl Yönetici ve Koordinatör Müdür olarak çalıştı.   19 Dönem (2017-2019) ÖZDEBİR Yönetim Kurulu üyeliği yaptı.  GÜNCEL EĞİTİM  KURUMLARINDA,  Kurucu ortak ve Kurucu Müdür olarak görev yapmaktadır.

 

TACEDDİN BAYRAM

 

1970 yılında,  Malatya’da doğdu. ODTÜ Fen- Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünden 1993 yılında mezun oldu. 2 yıl Yüksek Seçim Kurulunda Bilgisayar Programcısı olarak çalıştı. Kuruculuğunu  da yaptığı Ankara Kavram Dershanesinde 10 yıl çalıştı. Daha sonra 3 yıl Yaman Dershanesinde, 1 yıl Celal Aydın  Dershanesinde çalıştı. Ankara Fen Bilimleri Eğitim Kurumlarında 10 yıl Geometri Öğretmeni ve Zümre Başkanı olarak çalıştı. GÜNCEL EĞİTİM KURUMLARINDA  Kurucu Ortak ve Geometri  Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

 

ÇETİN YAVUZ

 

1976  Kırşehir doğumlu. Orta öğrenimi Kırşehir’de  tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümünden 2001 yılında mezun oldu. Ankara’nın çeşitli kurumlarında 19 yıl Fizik Öğretmeni ve Zümre Başkanı olarak çalıştı. Birkent Dershanesinde , Başkent Güvenç Dershanesi, Maya Okulları ve Ankara Fen Bilimleri Eğitim Kurumlarında çalıştı . GÜNCEL EĞİTİM KURUMLARINDA  Kurucu Ortak  ve Fizik Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.